Как мога да стана админ?

Докажете че сте необходим.
Заключено
doide li admina 
Администратор

Как мога да стана админ?

Мнение от doide li admina  » Пет Апр 30, 2021 5:06 pm

Изображение

Преди да пуснете кандидатура или да пишете преминете Тук за няколко минутки да метнете едно око ако вече не сте прочетели правилата в форума.

Здравейте! Всеки както гледа че иска да бъде админ безлатно и се мъчи да стане админ. Но понеже вече такива вериги да ли са останали след като, наемат пари или ползват играчите уж ще ста админи, поради измамната им разлика. Всеки човек търси добър сървър и добра верига може да не е развита и известна. Но обаче ако споделите с ващи приятели и да кажете хей елате тук. Тука предлагам добри неща вместо пари или да ни подмамят. За жалост другите само се вълползват от мен и си търсят заплата за да подържат сървърите на линия и да продават права или пък с кандидатура да станем админи, след време да ни няма. Кажете стоп на предишното време Защото все още nFL-CS е жив и предлага от 2013 година. И препоръчваме най доброто качество за всеки.

1) Здравейте? Какво услуги предлагате? Ние предлагаме безплатни усилия от 2013 година, след като вече CS 1.5 всичко е спряно и решихме тук да ви направим видимото нещо което не сте го видяли.
2) Вие някога предлагахте ли смс услуги от някого? Не ние винаги сме били в безплатен период и сървърите са платени и хора порядко влизат и играят, и всеки се чуди защо nFL-CS още е на крак след като другите вериги потънаха.
3) А предимството какво се е случило когато се наместихте тук? Нашето предимство се намести поради спрямо на CS 1.5 защото вече хората станаха член на 1.6 и има платена игра с което се подържа и играят над 900 хиляди души в база данни.
4) Някога да сте измамели човек за някаква услуга? Не никак и даже нашата идея не е към такива местни и прокълнати измамни сайтове който само си харчат парите за празно и си променят всички данни. Ние винаги стараем важното за всеки начинаещ за да бъде умен и възпитан.
5) С какво можете да направите потребителите да се върнат и регнат тук? За наш цел все още идеята работи и остранява всички грешки и стати реклами и не позволява на това да се губи.
6) Ако доидем при вас с какво можете да ни зарадвате? За ваша радост е като продължите да сте тук левелите и ранковете се качват и повече хора посещат сайта и се надяват да са в правилното място на което вече са опитали и не искат да ни изоставят.
7) Ако нарушим нещо какво бихте направили? За всеки нарушават по правила и сървъра заслужава да бъде наказан и без ранк в форума за 15 дни.
8) Ако поправим тази грешка ще има начин пак да се завърнем? Да разбира се ако вече си променен и разбираш от всички видове неща ти ще си отново при нас.
9) Забранено ли е рекламата на чужди сървъри тук? Тук всичко подържаме на онлайн и гледаме да пречистим всички излишни реклами и акций който се опитват да напрегнат и измамят играчите за да влезнат в техните сървъри. Тука е забранено за реклама и скам на чужди сървъри.

Това което 9 вида видяхте са направени от екипат ни дето може да разберете нещо което все още съществува и претижава.

Следвайте следните данни за админ как можете да станете Пример вид:

Здравейте? Аз съм Никол димитров и искам да бъда част от екипа защото знам че ще мога да се справя с всичко след като вече и екип ви трябва. Аз на 20 години и съм от гр мелник. И ще бъда отношителен с всички играчи и админи и ще посещам активноста си винаги и ще подкрапвам сървъра да няма никакви грешки и секций.

Образ Как да стана админ?

1) Ваше име и фамили?
2) Вие от къде сте?
3) На колко години сте? ( Ако по малко от 15 години имате няма да можете да бъдете админ )
4) Вие на скоро админ бяхте ли? ( Ако да кажете по точно къде бяхте админ )
5) От колко време играете в нашите сървъри?
6) Докажете вашата активност? ( Пример като копирате вашият линк от GameTracker.com или GameTracker.rs )
7) Ваша лична снимка?
8) Защо мислите че nFL-CS е правилното място за вас?
9) С какво бихте направили за екипа за да бъде по развит?
10) Как бихте покае ли вашите приятели тук и да се регна?
11) Колко часа бихте посетили сайта и форума?
12) Разбирате ли от сцел на AMXX-MOD'S? ( Ако да прдоставете един плъгин направен от вас )
13) Имате ли шанс за да бъдете част от екипа?
14) Kакви са видове хакове, който са обсолютно забранени?
15) Как бихте реагирали с играчите?
16) Начолото можете ли да помогнете с нещо за сървъра?
17) Къде бихте искали да бъдете админ? ( Zombie Plague или Classic )
18) От къде бихте направили хората да влезнат в сървърите ни?
19) Ако нещо грешно се получи каква ви е първата сцел за да остраните грешките?
20) Можете ли да бъдете само в тази верига ако наистина ви се допадне?

Внимание: Всеки един от екипа има право да гласува който вече претижава ранк от форумулата ни. Забранено един потребител да пише или докладва или да дават вот за предишният ако вече не е написал ( С голямо извинение ) коментара ще бъде изтрит лично от мен или от модератор.

Допреждение: Всеки един член вече пуснал ли кандидатура на следващи 30 дни ако не е изминал няма право да пуска нова кандидатура тема след тема и ако вече е напрал 15 Допреждение ще бъде наказан за 7 дни, от истеклото си време.

Одобряване на кандидати: Одобряването на кандидатурата имам само с червен цвят дето е вписан ( Администратори ) Другите легенди който са вписани в формулата ни, имат право да гласуват и дават свойте мнения. Основател за одобряване на кандидатурите: BaKuGan. (( Аз ))

Поздрави от екипа на nFL-CS.InFo

Заключено